Kontakt

SOLOPAN

SOLOPAN Spółka Z o.o.
ul. Królewska 23/2
00-064 Warszawa
tel. +48 (22) 828 01 44

Jacek Szumlas

Właściciel
Prezes zarządu
Mail : jacek@solopan.com.pl

Dagmara Molga

Dyrektor Zarządzający
Marketing/dystrybucja/sprzedaż licencji
Mail: dagmara@solopan.com.pl
Tel.+48 22 828 01 44,

Leszek Janowski

Logistyka dystrybucji
Mail: leszek@solopan.com.pl
Tel. +48 22 828 01 44

Kamil Błażejewski

Dystrybucja/sprzedaż DVD/VOD
Mail:kamil@solopan.com.pl
Tel. +48 22 828 01 44

Magda Rosłon

Koordynator projektów
Mail: magda@solopan.com.pl
Tel. +48 22 828 01 44

Bartosz Karolak

Księgowość
Mail:ksiegowosc@solopan.com.pl
Tel. +48 22 828 01 44

Simon Dickson

London associate ,

acquisitions & strategic marketing 

Mail:simon@solopan.com.pl

 

 

 

Magda Rosłon

rozliczenia/faktury
Mail: magda@solopan.com
Tel. +48 22 828 01 44

Proszę wpisać imię i nazwisko.

Proszę wpisać adres e-mail.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie wiadomości wprost do skrzynki e-mail.

Zapisz Wypisz

LISTA PRODUKTÓW

W koszyku nie ma jeszcze żadnych produktów

Wpisz swoje Imię i nazwisko

Wpisz swój adres email.

Wyślij zamówienie