Sklep

Płyty dvd

29,99 zł EL CLAN

Argentyna, początek lat 80. Za obrazem tradycyjnej rodziny z dzielnicy San Isidro, kryje się złowieszczy klan aranżujący porwania oraz dokonujący morderstw.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
29,99 zł VICTORIA

Victoria, młoda kobieta z Madrytu, po wyjściu z modnego klubu spotyka czterech chłopaków. Sonne i jego kumple to prawdziwi berlińczycy, którzy obiecują jej, że odkryją przed nią alternatywny świat stolicy Niemiec, inny niż ten znany z miejskich przewodników. Sielankę burzy prośba o zwrot niebezpiecznej przysługi, którą chłopcy są winni prominentnemu i tajemniczemu gangsterowi. Długi wdzięczności nie wygasają, szczególnie wobec szefów przestępczych gangów. Victoria nie ma nic do stracenia. Tej nocy zostanie szefową nowych kumpli.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
19,99 zł IMIGRANCI

Emigracja jako sposób na przeżycie – to temat najnowszego filmu francuskiego reżysera. Audiard opowiada historię byłego żołnierza, który walczył do niedawna jako bojownik organizacji Liberation Tigers of Tamil Eelam i stracił w czasie wojny domowej żonę i dziecko. Z obcą kobietą i jej dzieckiem udając rodzinę uciekają z pogrążonej w wojnie domowej Sri Lanki do będącej szansą na lepszą przyszłość Europy. Docierają na przedmieścia Paryża i zatrzymują się w jednym z mieszkań socjalnych.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
19,99 zł 45 LAT

Już za tydzień Kate Mercer (Charlotte Rampling) uczci wraz z mężem Geoffem (Tom Courtenay) 45-lecie swojego ślubu. Przygotowania do jubileuszowej imprezy przebiegają nadzwyczaj sprawnie. Do Geoffa przychodzi jednak nieoczekiwany list. Ciało jego pierwszej miłości, zamrożone w lodowcu, zostało odnalezione w szwajcarskich Alpach. Kiedy pięć dni później ma się odbyć z dawna oczekiwana uroczystość, okazuje się, że być może nie ma już małżeństwa, którego rocznicę można by świętować.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
12,99 zł Joanna

Joanna smakuje każdą chwilę, pomimo że zdiagnozowano u niej poważną chorobę. Swojemu synkowi obiecała, że zrobi wszystko, aby być z nim jak najdłużej. Nie poddaje się. Dla Jasia prowadzi blog, w którym opisuje ich codzienność – prosto i trafnie. Sam blog staje się dla wielu czytelników inspiracją do uważnego i szczęśliwego życia. Film ukazuje fragmenty z życia Joanny, jej męża Piotra i synka Jasia. Rozgrywany w dyskretnych obserwacjach, nastrojowy, często zabawny. Prosty, zmysłowy, o przyglądaniu się życiu, i o miłości.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
19,99 zł Mama

Owdowiała kobieta wychowuje samotnie agresywnego syna. Chłopak ma piętnaście lat i cierpi na ADHD. Wspólnie próbują związać koniec z końcem i stawić czoła problemom. Nieoczekiwanie w ich życiu pojawia się Kyla, tajemnicza sąsiadka mieszkająca po drugiej stronie drogi. Dziewczyna sprawia, że w życiu matki i syna znów pojawia się nadzieja na lepszą przyszłość.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
19,99 zł IDA

Reż: Paweł Pawlikowski

Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Poruszający, kameralny, wybitny w obrazie dramat, którym reżyser wraca do rodzinnego kraju. Z wielkim wyczuciem łączy intymną historię młodej kobiety z historycznym i społecznym tłem.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
12,99 zł Locke

Reż: Steven Knight

Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji która stawia wszystko na jednej szali. LOCKE to wyjątkowy film , który dosłownie wciska w fotel.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
9,99 zł A Good Woman

Reż: Mike Barker

Lata 30. minionego wieku. Romantyczna, włoska riwiera ... Ulubione miejsce wypoczynku angielskiej śmietanki towarzyskiej. Młode małżeństwo – Robert (Marc Umbers) i Meg (Scarlett Johansson) Windermere – spędza tu swoje pierwsze wspólne wakacje, stając się idealną pożywką dla intrygantów. Przyjaciel Roberta – Lord Darlington (Stephen Campbell Moore) za wszelką cenę usiłuje uwieść jego wrażliwą i niewinną żonę. Z kolei sam Robert zostaje posądzony o romans z piękną Stellą Erlynne (Helen Hunt), femme fatale o wątpliwej reputacji, do której zaleca się również jowialny milioner Tuppie (Tom Wilkinson). Wkrótce okazuje się, że Stella nie przyjechała na włoskie wybrzeże w poszukiwaniu nowych kochanków, ale by odnaleźć kogoś ze swojej tajemniczej przeszłości. Kogoś, kogo nie widziała od 21 lat...

Informacje o produkciePrzejdź do filmu
12,33 zł Amerykańska zbrodnia

Reż: Tommy O'Haver

Mieszkająca na peryferiach miasta gospodyni domowa, Gertrude Baniszewski, więzi w piwnicy dwie młode dziewczyny.

Informacje o produkciePrzejdź do filmu

1234... 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie wiadomości wprost do skrzynki e-mail.

Zapisz Wypisz

LISTA PRODUKTÓW

W koszyku nie ma jeszcze żadnych produktów

Wpisz swoje Imię i nazwisko

Wpisz swój adres email.

Wyślij zamówienie